Zjednoczeni Lubrza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Najnowsza galeria

Lubrza Cup 2017
Ładowanie...

Kalendarium

26

09-2017

wtorek

18:00 Trening

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

18:00 Trening

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

Zjednoczeni Lubrza - Mewa Cigacice - 13:30

02

10-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 87, wczoraj: 307
ogółem: 1 278 286

statystyki szczegółowe

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Relacja spotkania

herb Klon Babimost
2:5
(1:1)
herb Zjednoczeni Lubrza
Klon Babimost   Zjednoczeni Lubrza

2017-09-10, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Zjednoczeni Lubrza Informacje o kadrze Zjednoczeni Lubrza

1. Bogusław Hoffman   
2. Mariusz Giecołd kapitan   
3. Kamil Topolski ??ta kartka   
4. Łukasz Naks ??ta kartka  zmiana 60" Konrad Kiewro   
5. Przemysław Kucała   
6. Łukasz Bak   
7. Tomasz Sobczak bramka bramka  zmiana 82" Damian Osuch   
8. Tomasz Giecołd  zmiana 60" Jakub Białogłowy   
9. Mateusz Bak  zmiana 70" Wojciech Kowalczyk bramka   
10. Jakub Kobeszko bramka ??ta kartka   
11. Jakub Fleszar bramka   

Oceny zawodników »

herb Zjednoczeni Lubrza Prezentacja graficzna składu drużyny Zjednoczeni Lubrza


Mariusz Giecołd
Przemysław Kucała
Jakub Kobeszko
zmiana
Mateusz Bak
Wojciech Kowalczyk
Kamil Topolski
Łukasz Bak
zmiana
Łukasz Naks
Konrad Kiewro
zmiana
Tomasz Sobczak
Damian Osuch
zmiana
Tomasz Giecołd
Jakub Białogłowy
Bogusław Hoffman
Jakub Fleszar

Komentarzy [1]

autor: ~anonim 2017-09-10 18:55:01

avatar bakero w 82 a nie w 46 i inny wynik


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Buttony

Reklama

Klub partnerski

Ostatnie spotkanie

Błękitni ToporówZjednoczeni Lubrza
Błękitni Toporów 2:2 Zjednoczeni Lubrza
2017-09-24, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Zjednoczeni LubrzaMewa Cigacice
Zjednoczeni Lubrza   Mewa Cigacice
2017-10-01, 13:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Iskra Łagów 4:1 Lech Sulechów
Mewa Cigacice 4:4 Bizon Wilkowo
Sparta Nietkowice 4:1 Błyskawica Lubinicko
Klon Babimost 1:2 Sokół Dąbrówka Wlkp.
Zorza Mostki 3:1 Zenit Ługów
Rakovia Raków 2:6 Medyk Cibórz
Błękitni Toporów 2:2 Zjednoczeni Lubrza

Reklama