Zjednoczeni Lubrza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Najnowsza galeria

Lubrza Cup 2018
Ładowanie...

Kalendarium

18

09-2018

wtorek

18:15 Trening

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

18:15 Trening

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

Zjednoczeni Lubrza - Sparta Nietkowice - 16:00

24

09-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 414, wczoraj: 279
ogółem: 1 373 097

statystyki szczegółowe

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Zawiadomienie o zwołaniu Walnego Zebrania Członków

  • autor: zlubrza, 2017-12-19 16:23

Zarząd Stowarzyszenia Sportowego "Zjednoczeni" w Lubrzy zawiadamia, że na podstawie uchwały Zarządu Stowarzyszenia z dnia 18.12.2017 zwołuje w dniu 18.01.2018 Walne Zebranie Członków. Zebranie odbędzie się w sali konferencyjnej przy orliku o godz.17:00.

Proponowany porządek obrad:

  • Otwarcie Walnego Zebrania.
  • Wybór Przewodniczącego oraz Sekretarza Walnego Zebrania.
  • Sprawdzenie listy obecności i stwierdzenie ważności Walnego Zebrania, ustalenie quorum.
  • Ustalenie porządku obrad.
  • Przyjęcie protokołu z poprzedniego Walnego Zebrania Członków.
  • Przyjęcie nowych członków Stowarzyszenia.
  • Przedstawienie informacja z działalności Zarządu od ostatniego zebrania.
  • Wybór nowego Zarządu Stowarzyszenia, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego.
  • Dyskusja i wnioski.
  • Zamknięcie obrad Walnego Zebrania.
  • ...


    • Komentarzy [0]
    • czytano: [115]
     

    Dodaj swój komentarz

    Autor: Treść:pozostało znaków:

    Buttony

    Reklama

    Klub partnerski

    Ostatnie spotkanie

    Victoria SzczaniecZjednoczeni Lubrza
    Victoria Szczaniec 1:4 Zjednoczeni Lubrza
    2018-09-16, 16:00:00
        relacja »
    oceny zawodników »

    Najbliższe spotkanie

    Zjednoczeni LubrzaSparta Nietkowice
    Zjednoczeni Lubrza   Sparta Nietkowice
    2018-09-23, 16:00:00


    Statystyki przedmeczowe »

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 5
    Drzonkowianka Racula 6:0 Mewa Cigacice
    Medyk Cibórz 2:3 Klon Babimost
    Chynowianka Zielona Góra 4:1 Rakovia Raków
    Victoria Szczaniec 1:4 Zjednoczeni Lubrza
    Sparta Nietkowice 2:3 Zorza Mostki
    Zenit Ługów 1:0 Bizon Wilkowo

    Reklama