Zjednoczeni Lubrza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Najnowsza galeria

Lubrza Cup 2017
Ładowanie...

Kalendarium

26

09-2017

wtorek

18:00 Trening

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

18:00 Trening

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

Zjednoczeni Lubrza - Mewa Cigacice - 13:30

02

10-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 81, wczoraj: 307
ogółem: 1 278 280

statystyki szczegółowe

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Udany występ orlików na turnieju w Brójcach

  • autor: zlubrza, 2017-02-12 16:39

Orlicy zajęli trzecie miejsce w halowym turnieju piłki nożnej w Brójcach. Zjednoczeni po 6 rozegranych meczach zgromadzili 9 pkt., przegrywając tylko jeden mecz, ze zwycięzcą rozgrywek - Santosem Świebodzin. Podopieczni Jakuba Kobeszko wystąpili w składzie: Szymon Łausz, Adam Walczak, Michał Pielucha, Kuba Klóska, Kacper Kaszkowiak, Michał Gadawski i Tomek Markowski. 

Wyniki meczów: Santos - Zjednoczeni 2:0; Obra - Zjednoczeni 1:1 (Michał Pielucha); Płomień - Zjednoczeni 0:0; Zryw - Zjednoczeni 1:1 (Michał Gadawski); Błękitni - Zjednoczeni 1:4 (Adam Walczak x2, Michał Pielucha, Kuba Klóska); Bizon - Zjednoczeni 0:1 (Adam Walczak)
 
1. Santos Świebodzin
2. Obra Zbąszyń
3. Zjednoczeni Lubrza
4. Płomień Przyprostynia
5. Bizon Wilkowo
6. Zryw Rzeczyca
7. Błękitni Ołobok

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Szymon Łausz.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [105]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Buttony

Reklama

Klub partnerski

Ostatnie spotkanie

Błękitni ToporówZjednoczeni Lubrza
Błękitni Toporów 2:2 Zjednoczeni Lubrza
2017-09-24, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Zjednoczeni LubrzaMewa Cigacice
Zjednoczeni Lubrza   Mewa Cigacice
2017-10-01, 13:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Iskra Łagów 4:1 Lech Sulechów
Mewa Cigacice 4:4 Bizon Wilkowo
Sparta Nietkowice 4:1 Błyskawica Lubinicko
Klon Babimost 1:2 Sokół Dąbrówka Wlkp.
Zorza Mostki 3:1 Zenit Ługów
Rakovia Raków 2:6 Medyk Cibórz
Błękitni Toporów 2:2 Zjednoczeni Lubrza

Reklama