Zjednoczeni Lubrza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Najnowsza galeria

Lubrza Cup 2018
Ładowanie...

Kalendarium

22

10-2020

czwartek

23

10-2020

piątek

24

10-2020

sobota

25

10-2020

niedziela

26

10-2020

pon.

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 8 gości

dzisiaj: 270, wczoraj: 584
ogółem: 1 722 718

statystyki szczegółowe

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Lubrza Cup 2018

Zespół BAK 07 z Berlina zwyciężył w międzynarodowym turnieju orlików Lubrza Cup 2018, który odbył się na lubrzańskiej Alabamie. Turniej otworzył przewodniczący Lubuskiego ZPN pan Robert Skowron. Uczestnicy w wyniku losowania zostali podzieleni na dwie czterozespołowe grupy w których rywalizowano systemem każdy z każdym.

Grupa A: Zjednoczeni Lubrza - BAK 07 Berlin 0:5; MUKS 11 Zielona Góra - UKS Promień Żary 3:0; Promień - Zjednoczeni 6:1; BAK 07 - MUKS 11 4:1; Zjednoczeni - MUKS 11 0:6; Promień - BAK 07 2:2

Grupa B: Pogoń II Świebodzin - Arka Nowa Sól 0:2; Zjednoczeni Przytoczna - Pogoń I Świebodzin 0:2; Pogoń I - Pogoń II 1:2; Arka - Zjednoczeni 4:2; Pogoń II - Zjednoczeni 2:3; Pogoń I - Arka 1:2

Po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy trafiły z zaliczeniem bezpośrednich spotkań do grupy złotej a po dwa najsłabsze z zachowaniem tej samej zasady do grupy srebrnej.

Grupa srebrna: Przytoczna - Promień 1:3; Lubrza - Pogoń II 2:2; Promień - Pogoń II 4:1; Przytoczna - Lubrza 2:0

Grupa złota: Pogoń I - BAK 07 0:3; MUKS 11 - Arka 2:1; BAK 07 - Arka - 4:6; Pogoń I - MUKS 0:1

O układzie trzech pierwszych miejsc w grupie złotej zdecydowała mała tabela, w której o przegranej Arki zdecydował jeden gol strzelony mniej od gości z Berlina.

Końcowa kolejność: 1.BAK 07 Berlin; 2.Arka Nowa Sól; 3.MUKS 11 Zielona Góra; 4.Pogoń Świebodzin; 5.Promień Żary; 6.Zjednoczeni Przytoczna; 7.Pogoń II Świebodzin; 8.Zjednoczeni Lubrza

Najlepszym strzelcem turnieju z dziewięcioma bramkami został Jakub Nowaczyk z Arki, najlepszym bramkarzem Szymon Łausz ze Zjednoczonych a najlepszym zawodnikiem Marcel Ślusar z BAK 07.

Zawody sędziowali pani Katarzyna Hoffmann i wychowanek Orkana Chobienice pan Robert Nowak.

Po zakończeniu rywalizacji sportowej nastąpiła dekoracja podczas której puchary i dyplomy wręczali: prezes Stowarzyszenia Sportowego Zjednoczeni Lubrza pan Jan Kaniecki, dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Lubrzy pani Lucyna Kucała oraz Przewodniczący Rady Gminy Lubrza pan Piotr Kaczkowski.

Buttony

Reklama

Klub partnerski

Ostatnie spotkanie

Zenit ŁugówZjednoczeni Lubrza
Zenit Ługów 1:3 Zjednoczeni Lubrza
2020-08-09, 17:00:00
świebodzin
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Sokół Kalsk 5:1 Delta Nilu Smardzewo
Zryw Rzeczyca 5:1 Bizon Wilkowo
Victoria Szczaniec 0:1 Medyk Cibórz
Jedność Podmokle 4:2 Zorza Mostki
Zenit Ługów 1:3 Zjednoczeni Lubrza
Sokół Dąbrówka Wlkp. 0:3 Schnug Chociule
Sparta Nietkowice 7:0 Mewa Cigacice
Obra Trzciel 1:2 Błękitni Ołobok

Reklama