Zjednoczeni Lubrza - Sparta Nietkowice - 17:00

Lubrza Cup 2015

W sobotnie przedpołudnie na świetnie przygotowanej płycie lubrzańskiej Alabamy odbył się turniej orlików Lubrza Cup 2015. W tym roku w zawodach udział wzięło sześć zespołów: Korona Wschowa, FC Góra, UKP Zielona Góra, Santos Świebodzin, Orzeł Międzyrzecz i Zjednoczeni Lubrza. W pierwszej fazie turnieju rywalizowano systemem każdy z każdym. Cztery najlepsze zespoły rozegrały półfinały, które po bezbramkowych remisach musiały rozstrzygnąć rzuty karne. Następnie rozegrano mecze o poszczególne miejsca. Miejsce szóste zajęła ekipa świebodzińskiego Santosu a oczko wyżej uplasowała się drużyna z Góry, Na miejscu czwartym zawody ukończyła Korona Wschowa, która po karnych uległa zdobywcom miejsca trzeciego - Orłowi Międzyrzecz. W finale niespodziewanie znaleźli się gospodarze - Zjednoczeni Lubrza, którzy musieli jednak uznać wyższość UKP Zielona Góra. Najlepszym bramkarzem wybrano Jakuba Romanowicza z Korony, najlepszym zawodnikiem Kacpra Wnorowskiego z UKP a najlepszym strzelcem został Zenon Fedko także z UKP. Po zawodach wszyscy zawodnicy i ich rodzice mogli posilić się kiełbaską z klubowego grila nad którym czuwał pan Jan Cejko. Organizatorzy za pomoc w przeprowadzeniu turnieju dziękują Urzędowi Gminy w Lubrzy za udostępnienie namiotu, sprzętu nagłaśniającego i uporządkowanie terenu przy boisku, piekarni Nitor ze Świebodzina oraz mamom miejscowych zawodników, paniom Monice Puls i Magdalenie Bodek. Okazałe puchary dla zespołów ufundowali panowie: Piotr Kaczkowski, Bolesław Lewandowski, Krzysztof Galimski i Mieczysław Mierzwa a nad sprawnym przeprowadzeniem zawodów czuwali panowie Krzysztof Galimski i Paweł Hyz.

Rakovia RakówZjednoczeni Lubrza
Rakovia Raków 2:7 Zjednoczeni Lubrza
2018-05-19, 17:00:00

Zjednoczeni LubrzaSparta Nietkowice
Zjednoczeni Lubrza   Sparta Nietkowice
2018-05-27, 17:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Zorza Mostki 3:4 Lech Sulechów
Sparta Nietkowice 4:3 Bizon Wilkowo
Mewa Cigacice 9:3 Błękitni Toporów
Iskra Łagów 0:8 Sokół Dąbrówka Wlkp.
Rakovia Raków 2:7 Zjednoczeni Lubrza
Klon Babimost 1:3 Błyskawica Lubinicko