18:00 Trening

Zjednoczeni Lubrza - Mewa Cigacice - 13:30

10-2017

Lubrza Cup 2011

W sobotnie przedpołudnie na lubrzańskiej Alabamie już po raz piąty prawie setka młodych zawodników rywalizowała w corocznym turnieju piłki nożnej trampkarzy Lubrza Cup 2011.  Zawody poprzedziło losowanie w wyniku którego do grupy A trafiły zespoły UKP Zielona Góra, Polonia Leszno, Pogoń II Świebodzin i połączone siły Zjednoczonych Lubrza i UKS Międzylesie; natomiast w grupie B zagrały Polonia Słubice, Polonia Nowy Tomyśl, Impuls Wawrów i Pogoń I Świebodzin. Po zakończeniu rozgrywek grupowych wszyscy mogli posilić się specjałami z grilla serwowanymi przez wiceprezesa Stowarzyszenia Sportowego „Zjednoczeni” w Lubrzy pana Krzysztofa Galimskiego. Po dwa najlepsze zespoły z grup zagrały dalej o możliwość występu w finale a zespoły, którym nie powiodło się w fazie grupowej grały dalej o możliwość zajęcia miejsc tuż za podium. W półfinałach Pogoń I uległa Polonii Leszno 0:4 a Polonia Nowy Tomyśl zwyciężyła UKP Zielona Góra 2:1. W meczu o brąz Pogoń I wygrała 1:0 z UKP a w „wielkim finale” Polonia Leszno okazała się lepsza od swej imienniczki z Nowego Tomyśla zwyciężając 2:1.  Najlepszym strzelcem turnieju został Oskar Chudowicz z Wawrowa, najlepszym zawodnikiem Oskar Maciejewski z Leszna a na najlepszego bramkarza wybrano Filipa Kubackiego ze Świebodzina. Po zawodach wszyscy uczestnicy mogli skosztować pysznych lodów ufundowanych przez firmę „Jago” ze Świebodzina. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali „Zjednoczeni” z Lubrzy: Jacek Lulczyk, Mieczysław Mierzwa, Krzysztof Galimski, Ireneusz Tarbaj, Damian Osuch i Paweł Hyz oraz Kuba i Piotr Majewscy; sędziowali panowie Waldemar Szczepanek i Robert Nowak a puchary, dyplomy i nagrody wręczali: Wójt Gminy Lubrza – Ryszard Skonieczek, Radni Powiatowi – Bolesław Lewandowski i Kazimierz Krajczyński, Przewodniczący Rady Gminy Lubrza – Piotr Kaczkowski oraz Radny Gminny – Marek Szymczak. Poza wymienionymi osobami turniej udało się zorganizować dzięki wsparciu następujących osób, firm i instytucji:  Starostwo Powiatu Świebodzińskiego, UG Lubrza, Przewodniczący LZPN Podokreg Świebodzin – Ryszard Obała, „Computec” - Świebodzin, Centrum Dystrybucji Żywności Mrożonej „Jago” – Świebodzin, Sklep Przemysłowy Sławomir Klejbach – Świebodzin, Zakład Wylęgu Drobiu – Szczaniec, Gospodarstwo Rolne Krzysztof Wójcik - Kiełcze i piekarnia "Nitor" ze Świebodzina. Serdecznie dziękujemy.

Wyniki:

Grupaa A: Zielona Góra - Leszno 0:1 ; Lubrza/Międzylesie – Świebodzin II 3:0 ; Świebodzin II - Zielona Góra 1:6 ; Leszno - Lubrza/Międzylesie 3:0 ; Zielona Góra - Lubrza/Międzylesie 2:2 ; Leszno - Świebodzin II 6:1

Kolejność:  1.Leszno, 2.Zielona Góra, 3.Lubrza/Międzylesie, 4.Świebodzin II

Grupa B: Świebodzin - Słubice 0:0; Nowy Tomyśl - Wawrów 1:0; Wawrów - Świebodzin 0:1; Słubice -- Nowy Tomyśl 0:1; Świebodzin - Nowy Tomyśl 0:2; Słubice - Wawrów 0:2

Kolejność: 1.Nowy Tomyśl, 2.Świebodzin, 3.Wawrów, 4.Słubice

Iskra Łagów 4:1 Lech Sulechów
Mewa Cigacice 4:4 Bizon Wilkowo
Sparta Nietkowice 4:1 Błyskawica Lubinicko
Klon Babimost 1:2 Sokół Dąbrówka Wlkp.
Zorza Mostki 3:1 Zenit Ługów
Rakovia Raków 2:6 Medyk Cibórz