Zjednoczeni Lubrza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Najnowsza galeria

Lubrza Cup 2018
Ładowanie...

Kalendarium

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

26

08-2018

niedziela

Zorza Mostki - Zjednoczeni Lubrza - 16:00

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 98, wczoraj: 224
ogółem: 1 365 214

statystyki szczegółowe

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Lubrza Cup 2010

W czwartej edycji Lubrza Cup po raz drugi triumfował zespół z Wielkopolski - Grom Wolsztyn - tym samym tradycji stało się zadość, żaden lubuski zespół nie zdołał jak do tej pory wyjechać z Lubrzy ze złotym medalem.

Przed turniejem odbyło się losowanie, w wyniku którego zespoły grały w następujących grupach:

Grupa A: Pogoń Świebodzin, FV Blau Weiß 90 Briesen, UKP Zielona Góra, Budowlani Lubsko, Junior Różanki.

Grupa B; Grom Wolsztyn, EFC Stahl Eisenhüttenstadt, Junior Zbąszynek, Czwórka Kostrzyn, Zjednoczeni Lubrza

Wyniki grupowe:

Grupa A: Różanki - Świebodzin 0:3; Lubsko - Briesen 1:0; Rózanki - Zielona Góra 0:0; Świebodzin - Briesen 2:0; Zielona Góra - Lubsko 1:0; Briesen - Rózanki 0:2; Zielona Góra- Świebodzin 2:3; Lubsko - Rózanki 3:0; Briesen - Zielona Góra 1:2; Świebodzin - Lubsko 0:1

Kolejność grupa A: 1. Budowlani Lubsko; 2. Pogoń Świebodzin; 3. UKP Zielona Góra; 4. Junior Różanki; 5. Blau Weiß 90 Briesen

Grupa B: Lubrza - Wolsztyn 1:3; Kostrzyn - Eisenhüttenstadt 0:0; Lubrza - Zbąszynek 0:2; Wolsztyn - Eisenhüttenstadt 3:0; Zbąszynek - Kostrzyn 3:1; Eisenhüttenstadt - Lubrza 1:1; Zbąszynek - Wolsztyn 0:1; Kostrzyn - Lubrza 1:0; Eisenhüttenstadt - Zbąszynek 0:1; Wolsztyn- Kostrzyn 0:1

Kolejność grupa B: 1. Grom Wolsztyn; 2. Junior Zbąszynek; 3. Czwórka Kostrzyn; 4. Stahl Eisenhüttenstadt; 5. Zjednoczeni Lubrza

Następnie trzecie i czwarte zespoły z grup zagrały "małe półfinały" o możliwość gier o piąte i siódme miejsce a pierwsze i drugie zespoły zmierzyły się w półfinałach w walce o "wielki finał".

UKP Zielona Góra - Stahl Eisenhüttenstadt 4:2; Czwórka Kostrzyn - Junior Różanki 0:1; Budowlani Lubsko - Junior Zbąszynek 0:3; Grom Wolsztyn - Pogoń Świebodzin 3:2.

Mecze o miejsca:

Blau Weiß 90 Briesen - Zjednoczeni Lubrza 0:0 karne 0:3; Stahl Eisenhüttenstadt - Czwórka Kostrzyn 1:0; UKP Zielona Góra - Junior Różanki 1:3; Budowlani Lubsko - Pogoń Świebodzin 1:2; Junior Zbąszynek - Grom Wolsztyn - 1:2 karne 2:3

Nagrody indywidualne otrzymali: Sebastian Musiał (Różanki) - najlepszy bramkarz; Kamil Jóżwiak (Zbąszynek) Tomasz Kużdżał (Różanki) - najlepszy zawodnik; Piotr Bimek (Zbąszynek) - najlepszy strzelec.

Końcowa kolejność:

miejsce X - FV Blau Weiß 90 Briesen

miejsce IX - SS Zjednoczeni Lubrza

miejsce VIII - UKS Czwórka Kostrzyn

miejsce VII i Puchar Prezesa Stowarzyszenia Sportowego Zjednoczeni Lubrza - EFC Stahl Eisenhüttenstadt

miejsce VI i Puchar Przewodniczącego Podogręgu OZPN Świebodzin - UKP Zielona Góra

miejsce V i Puchar Radnego Powiatowego Bolesława Lewandowskiego - LUKS Junior Różanki

miejsce IV i Puchar Radnego Powiatowego Kazimierza Krajczyńskiego - MKS Pogoń Świebodzin

miejsce III i Puchar dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych w Lubrzy - MLKS Budowlani Lubsko

miejsce II i Puchar Wójta Gminy Lubrza - UKS Junior Zbąszynek

miejsce I i Puchar Starosty Świebodzinskiego - KS Grom Wolsztyn

Wszyscy zawodnicy, opiekunowie i rodzice mogli skorzystać z darmowego bufetu zorganizowanego w klubowym "Hyde Park-u".

Puchary wręczali panowie: Wójt Gminy Lubrza - Eugeniusz Chamarczuk, Radni Powiatowi: Kazimierz Krajczyński i Bolesław Lewandowski; Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Lubrzy - Damian Wentland i Prezes Stowarzyszenia Sportowego Zjednoczeni Lubrza - Jacek Lulczyk.

Spotkania sędziowali panowie Waldemar Szczepanek i Robert Nowak a nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali: Jacek Lulczyk, Mieczysław Mierzwa, Paweł Hyz, Adrian Orkisz i Piotr Prychod.

Organizatorzy turnieju dziękują za wsparcie następującym firmom i instytucjom: Starostwo Powiatu Świebodzińskiego, Urząd Gminy w Lubrzy, OZPN Podokręg Świebodzin, Port 2000, Piekarnia Balcewicz, Mila, Computec, Teatr Marzeń, BiM PHU Świebodzin, Eko-Fort, Mardex, S.Klejbach, Zakład Wylęgu Drobiu - Szczaniec, Gospodarstwo Rolne Krzysztof Wójcik - Kiełcze.

 

Buttony

Reklama

Klub partnerski

Ostatnie spotkanie

Zjednoczeni Lubrza 7:2 ukp zielona góra
2018-08-17, 17:30:00
Ołobok
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Zorza MostkiZjednoczeni Lubrza
Zorza Mostki   Zjednoczeni Lubrza
2018-08-26, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Chynowianka Zielona Góra 0:0 Drzonkowianka Racula
Zorza Mostki 7:3 Bizon Wilkowo
Sokół Dąbrówka Wlkp. 1:1 Medyk Cibórz
Sparta Nietkowice 1:3 Klon Babimost
Victoria Szczaniec 8:1 Mewa Cigacice
Zenit Ługów 1:1 Rakovia Raków

Reklama