Zjednoczeni Lubrza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Najnowsza galeria

Lubrza Cup 2017
Ładowanie...

Kalendarium

26

09-2017

wtorek

18:00 Trening

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

18:00 Trening

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

Zjednoczeni Lubrza - Mewa Cigacice - 13:30

02

10-2017

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 93, wczoraj: 307
ogółem: 1 278 292

statystyki szczegółowe

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-19 Błyskawica Lubinicko 0:5 Sokół Dąbrówka Wlkp. zobacz ›
2017-08-19 Lech Sulechów 4:2 Bizon Wilkowo zobacz ›
2017-08-19 Medyk Cibórz 2:3 Zjednoczeni Lubrza relacja ›
2017-08-19 Sparta Nietkowice 7:0 Iskra Łagów zobacz ›
2017-08-19 Zenit Ługów 1:2 Błękitni Toporów zobacz ›
2017-08-20 Rakovia Raków 2:3 Klon Babimost zobacz ›
2017-08-20 Zorza Mostki 5:3 Mewa Cigacice zobacz ›
2017-08-26 Iskra Łagów 0:4 Zorza Mostki zobacz ›
2017-08-26 Medyk Cibórz 2:2 Sokół Dąbrówka Wlkp. zobacz ›
2017-08-26 Mewa Cigacice 3:1 Zenit Ługów zobacz ›
2017-08-27 Klon Babimost 1:0 Bizon Wilkowo zobacz ›
2017-08-27 Rakovia Raków 4:2 Sparta Nietkowice zobacz ›
2017-08-27 Zjednoczeni Lubrza 4:0 Lech Sulechów relacja ›
2017-08-27 Błękitni Toporów 1:0 Błyskawica Lubinicko zobacz ›
2017-09-02 Błyskawica Lubinicko 1:2 Mewa Cigacice zobacz ›
2017-09-02 Lech Sulechów 3:4 Sokół Dąbrówka Wlkp. zobacz ›
2017-09-02 Medyk Cibórz 1:2 Błękitni Toporów zobacz ›
2017-09-02 Sparta Nietkowice 2:3 Klon Babimost zobacz ›
2017-09-02 Zenit Ługów 3:2 Iskra Łagów zobacz ›
2017-09-02 Bizon Wilkowo 4:5 Zjednoczeni Lubrza relacja ›
2017-09-03 Zorza Mostki 4:3 Rakovia Raków zobacz ›
2017-09-09 Iskra Łagów 1:4 Błyskawica Lubinicko zobacz ›
2017-09-09 Mewa Cigacice 0:5 Medyk Cibórz zobacz ›
2017-09-09 Sparta Nietkowice 0:0 Zorza Mostki zobacz ›
2017-09-10 Klon Babimost 2:5 Zjednoczeni Lubrza relacja ›
2017-09-10 Rakovia Raków 5:3 Zenit Ługów zobacz ›
2017-09-10 Błękitni Toporów 3:3 Lech Sulechów zobacz ›
2017-09-10 Sokół Dąbrówka Wlkp. 2:3 Bizon Wilkowo zobacz ›
2017-09-16 Błyskawica Lubinicko 4:1 Rakovia Raków zobacz ›
2017-09-16 Lech Sulechów 3:2 Mewa Cigacice zobacz ›
2017-09-16 Medyk Cibórz 6:2 Iskra Łagów zobacz ›
2017-09-16 Zenit Ługów 1:3 Sparta Nietkowice zobacz ›
2017-09-17 Zorza Mostki 2:2 Klon Babimost zobacz ›
2017-09-17 Zjednoczeni Lubrza 5:2 Sokół Dąbrówka Wlkp. relacja ›
2017-09-17 Bizon Wilkowo 1:5 Błękitni Toporów zobacz ›
2017-09-23 Iskra Łagów 4:1 Lech Sulechów zobacz ›
2017-09-23 Mewa Cigacice 4:4 Bizon Wilkowo zobacz ›
2017-09-23 Sparta Nietkowice 4:1 Błyskawica Lubinicko zobacz ›
2017-09-24 Klon Babimost 1:2 Sokół Dąbrówka Wlkp. zobacz ›
2017-09-24 Zorza Mostki 3:1 Zenit Ługów zobacz ›
2017-09-24 Rakovia Raków 2:6 Medyk Cibórz zobacz ›
2017-09-24 Błękitni Toporów 2:2 Zjednoczeni Lubrza relacja ›
2017-09-30 Błyskawica Lubinicko Zorza Mostki 16:00
2017-09-30 Lech Sulechów Rakovia Raków 16:00
2017-09-30 Medyk Cibórz Sparta Nietkowice 16:00
2017-09-30 Zenit Ługów Klon Babimost 16:00
2017-10-01 Zjednoczeni Lubrza Mewa Cigacice 13:30
2017-10-01 Bizon Wilkowo Iskra Łagów 16:00
2017-10-01 Sokół Dąbrówka Wlkp. Błękitni Toporów 16:00
2017-10-07 Iskra Łagów Zjednoczeni Lubrza 15:00
2017-10-07 Mewa Cigacice Sokół Dąbrówka Wlkp. 15:00
2017-10-07 Sparta Nietkowice Lech Sulechów 15:00
2017-10-08 Zenit Ługów Błyskawica Lubinicko 15:00
2017-10-08 Klon Babimost Błękitni Toporów 15:00
2017-10-08 Zorza Mostki Medyk Cibórz 15:00
2017-10-08 Rakovia Raków Bizon Wilkowo 15:00
2017-10-14 Błyskawica Lubinicko Klon Babimost 15:00
2017-10-14 Lech Sulechów Zorza Mostki 15:00
2017-10-14 Medyk Cibórz Zenit Ługów 15:00
2017-10-15 Bizon Wilkowo Sparta Nietkowice 15:00
2017-10-15 Błękitni Toporów Mewa Cigacice 15:00
2017-10-15 Sokół Dąbrówka Wlkp. Iskra Łagów 15:00
2017-10-15 Zjednoczeni Lubrza Rakovia Raków 15:00
10  2017-10-21 Błyskawica Lubinicko Medyk Cibórz 15:00
10  2017-10-21 Iskra Łagów Błękitni Toporów 15:00
10  2017-10-21 Sparta Nietkowice Zjednoczeni Lubrza 15:00
10  2017-10-21 Zenit Ługów Lech Sulechów 15:00
10  2017-10-22 Klon Babimost Mewa Cigacice 15:00
10  2017-10-22 Zorza Mostki Bizon Wilkowo 15:00
10  2017-10-22 Rakovia Raków Sokół Dąbrówka Wlkp. 15:00
11  2017-10-28 Lech Sulechów Błyskawica Lubinicko 14:00
11  2017-10-28 Medyk Cibórz Klon Babimost 14:00
11  2017-10-28 Mewa Cigacice Iskra Łagów 14:00
11  2017-10-29 Bizon Wilkowo Zenit Ługów 13:00
11  2017-10-29 Błękitni Toporów Rakovia Raków 14:00
11  2017-10-29 Zjednoczeni Lubrza Zorza Mostki 14:00
11  2017-10-29 Sokół Dąbrówka Wlkp. Sparta Nietkowice 15:00
12  2017-11-04 Błyskawica Lubinicko Bizon Wilkowo 14:00
12  2017-11-04 Medyk Cibórz Lech Sulechów 14:00
12  2017-11-04 Sparta Nietkowice Błękitni Toporów 14:00
12  2017-11-04 Zenit Ługów Zjednoczeni Lubrza 14:00
12  2017-11-05 Klon Babimost Iskra Łagów 14:00
12  2017-11-05 Zorza Mostki Sokół Dąbrówka Wlkp. 14:00
12  2017-11-05 Rakovia Raków Mewa Cigacice 14:00
13  2017-11-11 Błękitni Toporów Zorza Mostki 14:00
13  2017-11-11 Iskra Łagów Rakovia Raków 14:00
13  2017-11-11 Lech Sulechów Klon Babimost 14:00
13  2017-11-11 Mewa Cigacice Sparta Nietkowice 14:00
13  2017-11-12 Bizon Wilkowo Medyk Cibórz 13:00
13  2017-11-12 Zjednoczeni Lubrza Błyskawica Lubinicko 13:00
13  2017-11-12 Sokół Dąbrówka Wlkp. Zenit Ługów 14:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-22 Zjednoczeni Lubrza 3:7 Zjednoczeni Przytoczna relacja ›
2017-07-29 Zjednoczeni Lubrza 3:4 Stal Sulęcin zobacz ›
2017-08-04 Schnug Chociule 2:2 Zjednoczeni Lubrza zobacz ›
2017-08-12 Zjednoczeni Lubrza Zenit Ługów 11:00
2017-08-16 Radość Staropole Zjednoczeni Lubrza 17:30

Buttony

Reklama

Klub partnerski

Ostatnie spotkanie

Błękitni ToporówZjednoczeni Lubrza
Błękitni Toporów 2:2 Zjednoczeni Lubrza
2017-09-24, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Zjednoczeni LubrzaMewa Cigacice
Zjednoczeni Lubrza   Mewa Cigacice
2017-10-01, 13:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Iskra Łagów 4:1 Lech Sulechów
Mewa Cigacice 4:4 Bizon Wilkowo
Sparta Nietkowice 4:1 Błyskawica Lubinicko
Klon Babimost 1:2 Sokół Dąbrówka Wlkp.
Zorza Mostki 3:1 Zenit Ługów
Rakovia Raków 2:6 Medyk Cibórz
Błękitni Toporów 2:2 Zjednoczeni Lubrza

Reklama