Zjednoczeni Lubrza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Najnowsza galeria

Lubrza Cup 2018
Ładowanie...

Kalendarium

21

11-2018

¶roda

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

pi±tek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 220, wczoraj: 194
ogółem: 1 393 033

statystyki szczegółowe

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Chynowianka Zielona Góra 0:0 Drzonkowianka Racula zobacz ›
2018-08-19 Zorza Mostki 7:3 Bizon Wilkowo zobacz ›
2018-08-19 Sokół D±brówka Wlkp. 1:1 Medyk Cibórz zobacz ›
2018-08-19 Sparta Nietkowice 1:3 Klon Babimost zobacz ›
2018-08-19 Victoria Szczaniec 8:1 Mewa Cigacice zobacz ›
2018-08-19 Zenit Ługów 1:1 Rakovia Raków zobacz ›
2018-08-25 Medyk Cibórz 3:0 Chynowianka Zielona Góra zobacz ›
2018-08-25 Mewa Cigacice 2:0 Sparta Nietkowice zobacz ›
2018-08-25 Zorza Mostki 4:1 Zjednoczeni Lubrza relacja ›
2018-08-26 Klon Babimost 4:1 Sokół D±brówka Wlkp. zobacz ›
2018-08-26 Bizon Wilkowo 1:9 Drzonkowianka Racula zobacz ›
2018-08-26 Rakovia Raków 3:10 Victoria Szczaniec zobacz ›
2018-09-01 Chynowianka Zielona Góra 3:3 Klon Babimost zobacz ›
2018-09-01 Drzonkowianka Racula 1:0 Medyk Cibórz zobacz ›
2018-09-02 Sokół D±brówka Wlkp. 4:3 Mewa Cigacice zobacz ›
2018-09-02 Sparta Nietkowice 4:1 Rakovia Raków zobacz ›
2018-09-02 Zenit Ługów 3:0 Zorza Mostki zobacz ›
2018-09-02 Zjednoczeni Lubrza 3:4 Bizon Wilkowo relacja ›
2018-09-08 Mewa Cigacice 1:2 Chynowianka Zielona Góra zobacz ›
2018-09-08 Drzonkowianka Racula 3:0 Klon Babimost zobacz ›
2018-09-09 Bizon Wilkowo 2:3 Medyk Cibórz zobacz ›
2018-09-09 Rakovia Raków 2:3 Sokół D±brówka Wlkp. zobacz ›
2018-09-09 Zjednoczeni Lubrza 4:0 Zenit Ługów relacja ›
2018-09-09 Zorza Mostki 0:3 Victoria Szczaniec zobacz ›
2018-09-15 Drzonkowianka Racula 6:0 Mewa Cigacice zobacz ›
2018-09-15 Medyk Cibórz 2:3 Klon Babimost zobacz ›
2018-09-15 Chynowianka Zielona Góra 4:1 Rakovia Raków zobacz ›
2018-09-16 Victoria Szczaniec 1:4 Zjednoczeni Lubrza relacja ›
2018-09-16 Sparta Nietkowice 2:3 Zorza Mostki zobacz ›
2018-09-16 Zenit Ługów 1:0 Bizon Wilkowo zobacz ›
2018-09-22 Mewa Cigacice 2:3 Medyk Cibórz zobacz ›
2018-09-23 Zorza Mostki 1:3 Sokół D±brówka Wlkp. zobacz ›
2018-09-23 Rakovia Raków 0:2 Drzonkowianka Racula zobacz ›
2018-09-23 Zjednoczeni Lubrza 7:2 Sparta Nietkowice relacja ›
2018-09-23 Bizon Wilkowo 3:3 Klon Babimost zobacz ›
2018-09-23 Zenit Ługów 1:0 Victoria Szczaniec zobacz ›
2018-09-29 Medyk Cibórz 6:2 Rakovia Raków zobacz ›
2018-09-29 Victoria Szczaniec 9:1 Bizon Wilkowo zobacz ›
2018-09-29 Chynowianka Zielona Góra 0:2 Zorza Mostki zobacz ›
2018-09-30 Sokół D±brówka Wlkp. 2:2 Zjednoczeni Lubrza relacja ›
2018-09-30 Klon Babimost 3:3 Mewa Cigacice zobacz ›
2018-09-30 Sparta Nietkowice 0:1 Zenit Ługów zobacz ›
2018-10-06 Victoria Szczaniec 3:3 Sparta Nietkowice zobacz ›
2018-10-07 Zorza Mostki 3:0 Drzonkowianka Racula zobacz ›
2018-10-07 Rakovia Raków 1:3 Klon Babimost zobacz ›
2018-10-07 Zjednoczeni Lubrza 5:5 Chynowianka Zielona Góra relacja ›
2018-10-07 Bizon Wilkowo 5:4 Mewa Cigacice zobacz ›
2018-10-07 Zenit Ługów 1:1 Sokół D±brówka Wlkp. zobacz ›
2018-10-13 Drzonkowianka Racula 6:1 Zjednoczeni Lubrza relacja ›
2018-10-13 Medyk Cibórz 0:0 Zorza Mostki zobacz ›
2018-10-13 Chynowianka Zielona Góra 6:4 Zenit Ługów zobacz ›
2018-10-13 Mewa Cigacice 3:1 Rakovia Raków zobacz ›
2018-10-14 Sokół D±brówka Wlkp. 1:0 Victoria Szczaniec zobacz ›
2018-10-14 Sparta Nietkowice 6:0 Bizon Wilkowo zobacz ›
10  2018-10-20 Victoria Szczaniec 1:4 Chynowianka Zielona Góra zobacz ›
10  2018-10-21 Zorza Mostki 2:1 Klon Babimost zobacz ›
10  2018-10-21 Zjednoczeni Lubrza 2:0 Medyk Cibórz relacja ›
10  2018-10-21 Sparta Nietkowice 5:2 Sokół D±brówka Wlkp. zobacz ›
10  2018-10-21 Bizon Wilkowo 4:2 Rakovia Raków zobacz ›
10  2018-10-21 Zenit Ługów 0:2 Drzonkowianka Racula zobacz ›
11  2018-10-27 Medyk Cibórz 1:3 Zenit Ługów zobacz ›
11  2018-10-27 Mewa Cigacice 0:8 Zorza Mostki zobacz ›
11  2018-10-27 Drzonkowianka Racula 2:1 Victoria Szczaniec zobacz ›
11  2018-10-27 Chynowianka Zielona Góra 3:3 Sparta Nietkowice zobacz ›
11  2018-10-28 Sokół D±brówka Wlkp. 5:1 Bizon Wilkowo zobacz ›
11  2018-10-28 Klon Babimost 8:2 Zjednoczeni Lubrza relacja ›
12  2018-11-04 Zorza Mostki 3:0 Rakovia Raków zobacz ›
12  2018-11-04 Sokół D±brówka Wlkp. 1:1 Chynowianka Zielona Góra zobacz ›
12  2018-11-04 Zjednoczeni Lubrza 11:4 Mewa Cigacice relacja ›
12  2018-11-04 Sparta Nietkowice 5:1 Drzonkowianka Racula zobacz ›
12  2018-11-04 Victoria Szczaniec 5:1 Medyk Cibórz zobacz ›
12  2018-11-04 Zenit Ługów 3:0 Klon Babimost zobacz ›
13  2018-11-10 Drzonkowianka Racula 1:1 Sokół D±brówka Wlkp. zobacz ›
13  2018-11-10 Medyk Cibórz 1:1 Sparta Nietkowice zobacz ›
13  2018-11-10 Chynowianka Zielona Góra 2:2 Bizon Wilkowo zobacz ›
13  2018-11-10 Mewa Cigacice 6:2 Zenit Ługów zobacz ›
13  2018-11-11 Zjednoczeni Lubrza 9:3 Rakovia Raków relacja ›
13  2018-11-11 Klon Babimost 5:3 Victoria Szczaniec zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-31 Schnug Chociule 3:1 Zjednoczeni Lubrza relacja ›
2018-08-02 Zjednoczeni Lubrza Lubusze Rusinów 18:30
2018-08-06 Juwenia Boczów 4:4 Zjednoczeni Lubrza zobacz ›
2018-08-11 Zjednoczeni Lubrza 4:1 Obra Zb±szyń relacja ›
2018-08-17 Zjednoczeni Lubrza 7:2 UKP Zielona Góra relacja ›

Buttony

Reklama

Klub partnerski

Ostatnie spotkanie

Zjednoczeni LubrzaRakovia Raków
Zjednoczeni Lubrza 9:3 Rakovia Raków
2018-11-11, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Drzonkowianka Racula 1:1 Sokół D±brówka Wlkp.
Medyk Cibórz 1:1 Sparta Nietkowice
Chynowianka Zielona Góra 2:2 Bizon Wilkowo
Mewa Cigacice 6:2 Zenit Ługów
Zjednoczeni Lubrza 9:3 Rakovia Raków
Klon Babimost 5:3 Victoria Szczaniec

Reklama