Zjednoczeni Lubrza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Najnowsza galeria

Lubrza Cup 2017
Ładowanie...

Kalendarium

26

02-2018

pon.

27

02-2018

wtorek

28

02-2018

środa

01

03-2018

czwartek

02

03-2018

piątek

03

03-2018

sobota

04

03-2018

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 47, wczoraj: 184
ogółem: 1 318 085

statystyki szczegółowe

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Klon Babimost

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 13 6 2 5 20 31-26 5
SPOTKANIA U SIEBIE 6 3 0 3 9 14-10 4
SPOTKANIA WYJAZDOWE 7 3 2 2 11 17-16 1


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Rakovia Raków Klon Babimost 2:3
2 Klon Babimost Bizon Wilkowo 1:0
3 Sparta Nietkowice Klon Babimost 2:3
4 Klon Babimost Zjednoczeni Lubrza 2:5
5 Zorza Mostki Klon Babimost 2:2
6 Klon Babimost Sokół Dąbrówka Wlkp. 1:2
7 Zenit Ługów Klon Babimost 3:3
8 Klon Babimost Błękitni Toporów 0:1
9 Błyskawica Lubinicko Klon Babimost 3:2
10 Klon Babimost Mewa Cigacice 5:0
11 Medyk Cibórz Klon Babimost 2:3
12 Klon Babimost Iskra Łagów 5:2
13 Lech Sulechów Klon Babimost 2:1


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 31 2.38 14 2.33 17 2.43
Stracone bramki 26 2.00 10 1.67 16 2.29


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 6 (46.15%) 2 (15.38%) 5 (38.46%) 31 - 26 [5]
U SIEBIE 3 (50.00%) 0 (0.00%) 3 (50.00%) 14 - 10 [4]
WYJAZD 3 (42.86%) 2 (28.57%) 2 (28.57%) 17 - 16 [1]


Buttony

Reklama

Klub partnerski

Ostatnie spotkanie

Zjednoczeni LubrzaBłyskawica Lubinicko
Zjednoczeni Lubrza 4:0 Błyskawica Lubinicko
2017-11-11, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Błękitni Toporów 2:1 Zorza Mostki
Iskra Łagów 4:1 Rakovia Raków
Lech Sulechów 2:1 Klon Babimost
Mewa Cigacice 4:1 Sparta Nietkowice
Zjednoczeni Lubrza 4:0 Błyskawica Lubinicko
Bizon Wilkowo 8:2 Medyk Cibórz
Sokół Dąbrówka Wlkp. 1:2 Zenit Ługów

Reklama